aboutus

Henan Coal Science Research Institute Keming Mechanical and Electrical Equipment Co. , Ltd.

Henan Coal Science Research Institute Keming Mechanical and Electrical Equipment Co. , Ltd. Henan Coal Science Research Institute Keming Mechanical and Electrical Equipment Co. , Ltd. Henan Coal Science Research Institute Keming Mechanical and Electrical Equipment Co. , Ltd. Henan Coal Science Research Institute Keming Mechanical and Electrical Equipment Co. , Ltd.
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar: KEMING
No. Çalışanları: 300~400
Yıllık satış: 20000000-30000000
Yıl kurulan: 1979
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

İlk yerli enstitü, püskürtme beton teknolojisinin araştırma ve geliştirilmesinde yer aldı.

Püskürtme beton teknolojisinin çağdaş gelişimi için en temsilci kurum

Teknoloji geliştirmeden seri üretime geçiş sürecini gerçekleştiren ilk enstitü

Henan Kömür Bilimi Araştırma Enstitüsü Keming Mekanik ve Elektrik Malzemeleri Ltd. Şti., Mart 1979 yılında kurulan Henan Kömür Bilimsel Araştırma Enstitüsü Co, Ltd'nin iştiraki kuruluşudur. 40 yıllık üretim tecrübesi ile firmamız araştırma alanında uzmanlaşmıştır püskürtme ve pompalama ürünleri ile madencilik ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı. Şu ana kadar firmamız, püskürtme beton ekipmanlarını, enjeksiyon ekipmanlarını, karıştırma ekipmanlarını, sıva ekipmanlarını, hortum pompalarını vb. Kapsayan 50'den fazla ürün çeşidi işletmektedir.

Başarılar:

Şirketimiz, 400'den fazla il ve bakanlık düzeyinde bilim araştırma projesi, 110'dan fazla teknoloji ödülü ve 45 ulusal buluş patenti ve faydalı model patenti, 500'den fazla bilimsel ve teknolojik danışmanlık hizmeti almıştır.

Temmuz 2009'da, şirket ISO9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını aldı.

Ekim 2010'da, şirket “Henan İl Yüksek Teknoloji Şirketi” olarak seçildi.

2013 yılında yeni ıslak püskürtme beton teknolojisi, Henan Provincial S&T Progress Award ikinci ödülünü kazandı.

Aralık 2014'te “KEMING” markası “Henan İl Ünlü Ticari Markası” ile ödüllendirildi.

Ekim 2016'da “KEMING” serisi ürünler CE Belgesi ile sertifikalandırılmıştır.

Temmuz 2018'de şirkete CIC tescil belgesi verildi.

Uygulama:

Maden kuyusu projesi, hidroelektrik mühendisliği, otoyol (demiryolu) tüneli, metro mühendisliği, köprü ve şev bakımı, hava baskın sığınak yapımı, belediye inşaatı, çevre yeşillendirme projesi, yüksek fırın refrakterlerinin püskürtme, vb

Geçmiş

Henan Kömür Bilimi Araştırma Enstitüsü Keming Mekanik ve Elektrik Malzemeleri A.Ş. (Henan Kömür Bilimsel Araştırma Enstitüsü eski Keming Mekanik ve Elektrik bölümü), Henan Kömür Bilimsel Araştırma Enstitüsü Co, Ltd'nin bir yan kuruluşudur. Çin püskürtme beton makineleri geliştirmek ve üretmek için. Püskürtme endüstrisinin gelişimi için ulusal standartlardan biridir.

Henan Kömür Bilimsel Araştırma Enstitüsü Mart 1979'da kurulmuş ve ilk günlerinde Ulusal Kömür Endüstrisi Bakanlığı'na bağlı. Esas olarak, milletin ve ilin bilimsel araştırma projelerini üstlenir.

1999'daki ulusal bilimsel araştırma sistemi reformunun tüm dağıtımına göre, eski Henan Kömür Bilimsel Araştırma Enstitüsü, işletmelere dönüştürülen ve Henan Eyaleti tarafından yerel yönetim uygulayan 242 kömür araştırma enstitüsünün ilk grubu arasında yer aldı.

26 Aralık 2006'da eski Henan Kömür Bilimsel Araştırma Enstitüsü başarıyla dönüştürüldü ve resmen Henan Kömür Bilimsel Araştırma Enstitüsü Co, Ltd olarak yeniden adlandırıldı.

Ocak 2008'de Keming Mekanik ve Elektrik bölümü bağımsız bir yan kuruluş olarak faaliyet göstermeye başlayarak pazar listesine girmeye hazırlanıyor.

Hizmet

Kurumsal Ruhu:

Bağlılık, sorumluluk, yenilikçilik, mükemmellik

Hizmet anlayışı:

Tüketicilere hizmet verin ve tüketicileri memnun edin

İş felsefesi:

Mükemmel yetenek yetiştirmek, üstün ürünler icat etmek, kusursuz hizmet sunmak

Kurumsal Vizyon:

Makine imalat endüstrisinde lider, seçkin bir firma olmak

Kurumsal sorumluluk:

Toplumdan sorumlu olmak, yasal olarak işlem yapmak, topluma katkıda bulunmak

Hissedardan sorumlu olmak, varlık değerini artırmak, getirileri dengelemek

Müşteri odaklı, hizmet odaklı, dürüstlük esaslı olmak.

Personelden sorumlu olmak, kariyer planı yapmak, huzur içinde yaşamak ve çalışmak

Ekibimiz

Mükemmel satış ekibi

Mükemmel satış sistemi

Profesyonel teknik destek

24 saat hizmet veren yardım hattı

Şirket güçlü bir araştırma kapasitesine ve mevcut 300'den fazla personele sahiptir. % 80'inden fazlası, üçü ulusal ve eyalet hükümetinin sübvansiyonlarından yararlanan orta veya üst düzey unvanları aldı. 5 doktor, 3 denizaşırı yüksek teknoloji yeteneği ve birkaç profesör düzeyinde kıdemli mühendis bulunmaktadır. Hükümet tarafından 20'den fazla yoldaş teknik uzmanlar olarak işe alındı.

İletişim bilgileri